Resolve IP (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Details
pl: Szczegóły

en: Other
pl: Inne

en: Referrer
pl: Odsyłający
