Resolve IP (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ
