Resolve IP (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Other
be: Іншыя

en: Referrer
be: Адпраўнік
