Resolve IP (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Other
el: Άλλο

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από
