Resolve IP (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Other
gu: અન્ય
