Resource Booking (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: None
cs: Žádné

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Declined
cs: Zamítnuto

en: Available
cs: K dispozici
