Resource Booking (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Requested
hi: अनुरोधित

en: None
hi: कोई नहीं

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
