Resource Booking (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: None
lt: Joks

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Available
lt: Galima
