Resource Booking (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།
