Resource Booking (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Unknown
az: Naməlum

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Available
az: Mövcuddur
