Resource Booking (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Type
ca: Tipus

en: Resources
ca: Recursos

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Date field
ca: Camp data

en: Booked
ca: Reservat

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Available
ca: Disponible

en: Others
ca: Altres

en: Resource
ca: Recurs

en: Resource Type
ca: Tipus de recurs
