Resource Booking (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Available
ne: उपलब्ध
