Resource Booking (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Type
oc: Tipe

en: Resources
oc: Ressorsas

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Event
oc: Eveniment

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Date field
oc: Camp data

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Available
oc: Disponible
