Responsive images and styles (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ast: Sufixu

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Width
ast: Anchu
