Responsive images and styles (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Width
ka: სიგანე
