Responsive images and styles (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Width
mr: लांबी
