Responsive images and styles (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Width
ta: அகலம்
