Responsive images and styles (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
bs: Sufiks

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Width
bs: Širina
