Responsive images and styles (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
lv: Sufikss

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Width
lv: Platums

en: Responsive
lv: Responsīvs
