Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Create
af: Skep
