Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
bg: Суфикс

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Create
bg: Създаване
