Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
bo: མིང་འདི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱས་པའི་སྦྲེལ་གནས་ལ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན་པས། དེར་དབྱིན་ཡིག་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག འཕྲེད་ཐིག་ཁོ་ན་སྤྱོད་དགོས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
