Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Create
ca: Crea

en: Width
ca: Amplada

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ca: El nom s'utilitza a les URLs de les imatges generades. Utilitzeu només caràcters alfanumèrics en minúscula, guions baixos (_) i guionets(-).

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Responsive
ca: Responsiu
