Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Create
cy: Creu

en: Width
cy: Lled

en: Image style
cy: Arddull delwedd
