Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Create
el: Δημιουργία

en: Width
el: Πλάτος

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
el: Το όνομα χρησιμοποιείται στις διευθύνσεις URLs για τις εικόνες που δημιουργούνται. Χρησιμοποιήστε μόνο χαρακτήρες με μικρά γράμματα και αριθμούς, χαρακτήρες υπογράμμισης (_), και παύλες (-).

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
