Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
eo: Sufikso

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Create
eo: Kreu

en: Image style
eo: Bilda stilo
