Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Create
eu: Sortu

en: Width
eu: Zabalera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
