Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Create
fi: Luo

en: Width
fi: Leveys

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
fi: Nimeä käytetään luotujen kuvien osoitteissa. Käytä nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Force redirect
fi: Pakota uudelleenohjaus

en: Responsive
fi: Responsiivinen
