Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
gl: Sufixo

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Create
gl: Crear

en: Width
gl: Ancho

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
gl: O nome é usado nas URL para as imaxes xeradas generadas. Use só caracteres alfanuméricos en minúscula, guións baixos (_) e guións (-).

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
