Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Create
gu: બનાવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
