Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Create
hi: बनाएँ

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Image style
hi: छवि शैली
