Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
hr: Sufiks

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Create
hr: Stvori

en: Width
hr: Širina

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
hr: Naziv će biti korišten unutar URL-ova za stvorene slike. Unosite samo mala slova, brojeve, donje (_) i srednje (-) crtice.

en: Image style
hr: Stil slike
