Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
id: Akhiran

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Create
id: Buat

en: Width
id: Lebar

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
id: Nama ini digunakan dalam URL untuk gambar yang dihasilkan. Gunakan hanya huruf kecil, karakter alfanumerik, garis bawah (_), dan tanda hubung (-).

en: Image style
id: Gaya gambar
