Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
jv: Akhiran

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Create
jv: Gawé

en: Width
jv: Ambané

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
jv: Jenenge digunakna nang URL kanggo ngasilaké gambar. Gunakna namung karakter huruf cilik, angka, garis ngisor (_), lan tandha hubung (-).

en: Image style
jv: Gagrag gambar
