Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
kk: Суффикс

en: No
kk: Жоқ

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Create
kk: Қосу
