Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Create
km: បង្កើត

en: Width
km: ទទឹង

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
km: ឈ្មោះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​ក្នុង​ URL សម្រាប់​រូបភាព​ដែល​បាន​បង្កើត ។ ប្រើ​​តែ​សញ្ញា​អក្សរ​ក្រម​លេខ​ជា​អក្សរ​តូច និង​សញ្ញា (_) និង​សញ្ញា (-) ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
