Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Width
kn: ಅಗಲ
