Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
ku: پاشگر

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Create
ku: درووستکردن

en: Width
ku: پانی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
