Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Create
ne: सिर्जना

en: Width
ne: चौडाई
