Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Create
nn: Lag
