Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
os: Суффикс

en: No
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
