Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
fa: پسوند

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Create
fa: ایجاد

en: Width
fa: عرض

en: Image style
fa: سبک تصویر
