Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
sk: Prípona

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Width
sk: Šírka

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
sk: Názov je použitý v URL adresách pre generované obrázky. Použite len malé alfanumerické znaky, podčiarkovníky (_) a pomlčky (-).

en: Image style
sk: Štýl obrázka
