Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
sl: Pripona

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Width
sl: Širina
