Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Create
sv: Skapa

en: Width
sv: Bredd

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
sv: Namnet används i URL:er för genererade bilder. Använd enbart gemena alfanumeriska tecken, understreck (_) och bindestreck (-).

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Responsive
sv: Följsam
