Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Create
te: సృష్టించు

en: Width
te: వెడల్పు
