Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
