Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Create
vi: Tạo

en: Width
vi: Chiều rộng

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
vi: Tên này sẽ được dùng trong các đường dẫn URL, và chỉ được phép bao gồm các chữ cái viết thường, dấu gạch dưới (_) hay gạch ngang (-).

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
