Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
be: Суфікс

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Create
be: Стварыць

en: Width
be: Шырыня

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
be: Імя было ўжыта ў URL для створаных выяў. Ужывайце толькі малыя літары, ніжняе падкрэсліванне (_), і дэфіс (-).

en: Image style
be: Стыль выявы
