Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
et: Järelliide

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Create
et: Loo

en: Width
et: Laius

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Responsive
et: Adapteeruv
